Kadra

Wielki pech młodzieżowego reprezentanta Polski. Doznał kontuzji podczas celebracji gola [WIDEO]

W środę reprezentacja Polski do lat 19 rozpoczęła zmagania w drugiej rundzie eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Na inaugurację biało-czerwoni zremisowali z Izraelem 1:1.

Po niemal sześciu miesiącach przerwy reprezentacja Polski U-19 wróciła do gry o stawkę. We wrześniu ubiegłego roku podopieczni Marcina Brosza wygrali swoją grupę pierwszej rundy eliminacji MME. Rywalami biało-czerwonych były kadry Estonii, Włoch oraz Bośni i Hercegowiny.

W kolejnej fazie kwalifikacji polskich młodzieżowców ponownie czekają trzy starcia. Tym razem ich grupowymi przeciwnikami okazali się Izrael, Serbia i Łotwa. Pierwszy sprawdzian piłkarze mają już za sobą.

Kadra do lat 19 w środę zmierzyła się z odpowiednikami z Izraela. Biało-czerwoni już w dziesiątej minucie rywalizacji objęli prowadzenie. Wówczas Filip Koperski wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Chwilę później gracz Lechii Gdańsk był w z goła odmiennym humorze.

W czasie celebracji bramki 19-latek podskoczył w geście triumfu. Zaliczył jednak twarde lądowanie i z powodu urazu musiał opuścić plac gry. Kwadrans później do bramki Polaków trafili Izraelczycy. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.