Ekstraklasa Kadra

Świetne zachowanie Fernando Santosa w Płocku. Rozdawał autografy, nie odmawiał zdjęć z kibicami

Screen // YouTube / Łączy Nas Piłka

Fernando Santos na dobre rozpoczął pracę w reprezentacji Polski. Portugalski trener – zgodnie z obietnicą – po przylocie do Polski zawitał na stadionach Ekstraklasy. W sobotę selekcjoner naszej kadry gościł w Płocku, gdzie oglądał mecz Wisły z Lechem Poznań.

Fernando Santos kilka dni temu na stałe zameldował się w Polsce, na dobre rozpoczynając pracę z naszą reprezentacją. Jednym z ważnych elementów zapoznania się z naszym futbolem ma być dla niego regularne śledzenie rozgrywek Ekstraklasy. Portugalczyk ma za sobą pierwsze dwa mecze obejrzane z poziomu trybun – w piątek gościł w Gdańsku, gdzie miejscowa Lechia grała z Widzewem Łódź. W sobotę odwiedził natomiast Płock, gdzie Wisła podejmowała Lecha Poznań.

Sobotnia wizyta na stadionie „Nafciarzy” z pewnością przysporzy Santosowi wielu nowych zwolenników. Selekcjoner popisał się bowiem świetnym zachowaniem – nie miał problemów z rozdawaniem autografów czy pozowaniem do zdjęć – zarówno z najmłodszymi kibicami, jak i tymi starszymi. „Selekcjoner chętnie robi sobie zdjęcia z kibicami. Od kilku dobrych minut jest oblegany przez kibiców Wisły Płock” – napisał na Twitterze Jakub Kłyszejko, dziennikarz TVP Sport.