Transfery

Doradca Jakuba Kiwiora opowiedział o rozmowach z Mikelem Artetą. „Był oczarowany”

Fot. Paweł Jerzmanowski

Jakub Kiwior zostanie nowym piłkarzem Arsenalu. Rafał Kędzior z agencji reprezentującej interesy polskiego obrońcy na antenie „Meczyków” opowiedział o kulisach rozmów zawodnika z trenerem „Kanonierów”, Mikelem Artetą.

To już pewne. Wkrótce oficjalnie ogłoszony zostanie jeden z największych i najbardziej niespodziewanych transferów w historii polskiej piłki. Jakub Kiwior za 25 milionów euro zamieni Spezię Calcio na lidera angielskiej Premier League, Arsenal. Polak podpisze 5,5 letni kontrakt z drużyną „Kanonierów”.

Już w niedzielę 22-latek pojawi się na trybunach Emirates Stadium, gdzie jego przyszli koledzy z boiska powalczą z Manchesterem United w hicie kolejki. Na początku przyszłego tygodnia należy spodziewać się komunikatów ze strony klubu. Na antenie „Meczyków” Rafał Kędzior, doradca Kiwiora, opowiedział o rozmowach z Mikelem Artetą.

Pierwszy sygnał był już w zeszłym roku. To nas wielki sukces, że udało się to utrzymać w tajemnicy, bo możemy sobie żartować, ale dyskrecja w takich rozmowach jest bardzo ważna powiedział Kędzior.

Tuż przed Sylwestrem Kuba odbył wideorozmowę z Mikelem Artetą, który opowiedział o wielu szczegółach, przedstawił plan na niego i jak może wyglądać droga do grania. Kuba był oczarowanydodał.

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.