Bukmacherka

Polacy grają z Holandią w Lidze Narodów [Analiza, kursy]

Już w czwartek reprezentacja Polski rozegra przedostatnie spotkanie w ramach tegorocznej Ligi Narodów, a przeciwnikiem „biało-czerwonych” będzie Holandia. Czy zawodnicy Czesława Michniewicza zdobędą punkty w starciu z liderem grupy?

Do rozpoczęcia mistrzostw świata w Katarze pozostały raptem 2 miesiące. Selekcjonerzy poszczególnych reprezentacji dokonują ostatnich wyborów, kogo zabrać na turniej. Nie należy się jednak spodziewać, że trener Michniewicz wystawi na to spotkanie rezerwowy skład. Tym bardziej, że na jednej z konferencji prasowych z okazji trwającego zgrupowania potwierdzono, że Robert Lewandowski wystąpi w obydwu spotkaniach, więc nie ma mowy o jakimś odpuszczaniu rywalom.

Bilans spotkań z kadrą „Oranje” nie prezentuje się dobrze dla polskich piłkarzy. W całej historii „Biało-Czerwoni” mierzyli się z nimi 18-krotnie, z czego tylko 3 razy udawało się schodzić z boiska z wygraną. Ostatni raz miało to miejsce… w maju 1979 roku. Oprócz tego 7-krotnie mecze pomiędzy tymi zespołami kończyły się remisami, a 8 razy górą byli rywale. Jak będzie tym razem? Sprawdźmy, jakie przewidywania na to spotkanie mają analitycy naszego partnera, legalnego polskiego bukmachera GO+bet.

Faworytem meczu na PGE Narodowym będą goście, których kurs na zwycięstwo wynosi 2.07. Szanse Polaków zostały określone kursem 3,69, a kurs na remis to 3,76. W przypadku typu na zwycięstwo Polski lub remis kurs jest 1,77. Na zwycięstwo Holendrów lub remis to natomiast 1,29, a na typ, że w meczu nie będzie remisu tzn. wygra Polska lub Holandia to 1,28.

Zdaniem analityków GO+bet duże szanse są na to, że obydwie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce. Na takie zdarzenie jest kurs 1,69. Natomiast na sytuację w której któraś z ekip (lub żadna) nie zdobędzie minimum jednego gola, kurs wynosi 2,04.

Początek meczu w czwartek (22 września) o 20.45.

*Kursy z godziny 15:55 (12.09). Kursy mogą ulec zmianie

Kursy zawarte w tekście pochodzą z bukmachera GO+bet. Bukmacher ten posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjnyNie zachęcamy do udziału w grach hazardowych. Kursy na wyżej wskazane zdarzenia podajemy w celach informacyjnych i analitycznych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jakim rezultatem zakończy się dany mecz i które zdarzenia wskazane w tekście okażą się trafione.

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.