Reklama
Transfery

Przełomowe informacje ws. transferu Lewandowskiego. „Sprawa właściwie jest przesądzona”

Fot. Własne/Paweł Jerzmanowski

Wiele wskazuje na to, że w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin Robert Lewandowski zostanie ogłoszony nowym piłkarzem FC Barcelony. Według Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl do załatwienia pozostały już tylko formalności.

W tym tygodniu Robert Lewandowski wrócił do treningów z Bayernem Monachium. Niemieckie media zdradziły, że kapitan reprezentacji Polski spóźnił się już na trzy treningi „Die Roten” i nie uczestniczy w zajęciach z odpowiednim nastawieniem.

Są to jednak najprawdopodobniej ostatnie dni spędzone przez 33-latka w stolicy Bawarii. Jak twierdzi Tomasz Włodarczyk, kwestia transferu Lewandowskiego może zostać rozwiązana nawet do godziny 15:00 w sobotę. Wówczas odbędzie się prezentacja drużyny Bayernu Monachium na nowy sezon.

Snajper „Gwiazdy Południa” ma podpisać trzyletni kontrakt z FC Barceloną, a wszystkie szczegóły zostały już dogadane. Stronom pozostało jedynie sporządzić odpowiednie dokumenty i je parafować.

Jak rozumiemy, Barcelona i Bayern nieoficjalnie porozumiały się bowiem i w ciągu najbliższych dni transfer kapitana reprezentacji Polski zostanie dopięty. W czwartkowy wieczór byliśmy w zasadzie już pewni, że sprawy idą ku pozytywnemu rozwiązaniu dla naszego napastnika. Dostaliśmy poważny sygnał, że ten transfer wymaga jedynie oficjalnych ceremoniałów, ale na pewno się wydarzynapisał Włodarczyk na łamach portalu Meczyki.pl.

Reklama
Dziennikarz serwisów Krótka Piłka oraz Madridistas.pl, fan glacy Pepa Guardioli i pizzy hawajskiej