Bukmacherka

Gdzie zagra Cristiano Ronaldo? Co z przyszłością Lewandowskiego? Bukmacherzy wskazują możliwe rozwiązania

Fot. Materiały partnera

1 lipca oficjalnie rozpocznie się okno transferowe w topowych ligach europejskich (poza Anglią, gdzie kluby mogą sprowadzać nowych zawodników już od 17 czerwca). W związku z tym warto przeanalizować, jakie są szanse na duże transakcje tego lata. Polskich kibiców najbardziej grzeje rzecz jasna przyszłość Roberta Lewandowskiego. Równie ciekawie prezentuje się jednak sytuacja kilku innych zawodników, m.in. Cristiano Ronaldo.

1,35 mld euro w Premier League, 552 mln euro w Serie A, 416 mln euro w Bundeslidze, 394 mln euro w Ligue 1 i 293 mln euro w LaLidze – to kwoty wydane przez kluby z lig TOP5 na transfery w ubiegłym roku (w letnim okienku). Kwoty powalające na kolana. Kwoty, w jakie chwilami trudno uwierzyć. Przed rokiem najdroższe transfery przeprowadził Manchester City i Chelsea. „The Citizens” zapłacili 117,5 mln euro za Jacka Grealisha z Aston Villi, natomiast „The Blues” sprowadzili Romelu Lukaku, za którego zapłacili Interowi 115 mln euro (Belg i tak wrócił już jednak do klubu z Mediolanu).

W tym roku o wydanie tak dużych kwot może być ciężko, ale letnie okienko i tak zapowiada się ciekawie. Podobnie jak zestawienie z szansami na konkretny transfer danego zawodnika, przygotowane bez naszego partnera, legalnego, polskiego bukmachera GO+bet. W zestawieniu w oczy najbardziej rzuca się rzecz jasna część dotycząca Roberta Lewandowskiego. Temat jego przyszłości polskich kibiców od kilku tygodni interesuje najbardziej. Co ciekawe, bukmacherzy naszego partnera uważają, że obecnie istnieją dużo większe szanse na to, że Lewandowski przeniesie się do FC Barcelony, niż na to, że pozostanie w Bayernie Monachium. Kursy wyglądają bowiem następująco:

Materiały partnera
  • Barcelona: 1.25
  • Pozostanie w Bayernie: 5.50
  • Chelsea: 8.00
  • PSG: 19.00
  • Liverpool: 23.00
  • Manchester United: 26.00

Ciekawie wygląda także sekcja dotycząca przyszłości Cristiano Ronaldo. Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się spekulacje dotyczące ewentualnej zmiany klubu przez Portugalczyka. Ostatnio pojawiły się nawet plotki dotyczące rzekomego sprowadzenia CR7 przez Bayern Monachium, w przypadku sprzedaży Roberta Lewandowskiego. Nie wiadomo jednak, na ile taka transakcja byłaby możliwa. Tak samo jak ewentualna transakcja do AS Romy, która – według medialnych doniesień – także może być zainteresowana sprowadzeniem Ronaldo.

Materiały partnera
  • Bayern: 5.00
  • Real Madryt: 9.00
  • PSG: 17.00
  • AS Roma: 17.00

Poza możliwymi transferami Lewandowskiego i Ronaldo, bukmacherzy GO+bet przeanalizowali także szanse na zmianę klubów przez kilkunastu innych zawodinków, m.in. Ousmane’a Dembele (1.33 na możliwość przenosin do Chelsea; 5.00 na transfer do PSG), Mo Salaha, Paulo Dybali czy Serge’a Gnabry’ego, a także wielu innych graczy.

*Kursy z godziny 09:30 (30.06). Kursy mogą ulec zmianie

Kursy zawarte w tekście pochodzą z bukmachera GO+bet. Bukmacher ten posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjnyNie zachęcamy do udziału w grach hazardowych. Kursy na wyżej wskazane zdarzenia podajemy w celach informacyjnych i analitycznych. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, jakim rezultatem zakończy się dany mecz i które zdarzenia wskazane w tekście okażą się trafione.