Kadra

Czesław Michniewicz wskazał swoją grupę marzeń na mundialu. Lewandowski kontra Messi

Fot. Screen / YouTube / Łączy nas piłka

Już w piątek reprezentacja Polski pozna swoich rywali w fazie grupowej mistrzostw świata. Selekcjoner Biało-Czerwonych, Czesław Michniewicz, wskazał drużyny, na które chciałby trafić na samym początku rywalizacji w Katarze.

We wtorek reprezentacja Polski pokonała Szwecję 2:0 i zapewniła sobie awans na tegoroczny mundial. Czasu na świętowanie nie było dużo. Już na kilka godzin po meczu spora część kadrowiczów była w podróży do swoich klubów. Podobnie postąpił Czesław Michniewicz. Selekcjoner szybko udał się do Gdyni.

To była krótka noc, do hotelu wróciłem po 1 w nocy. Pożegnaliśmy się z zawodnikami, potem czekała mnie podróż z Katowic do Gdyni, godzinę temu dotarłem do domu, więc nie zdążyłem jeszcze rozpakować walizekpowiedział 52-latek na antenie Polsatu.

Teraz polski sztab czeka krótki odpoczynek, zanim rozpoczną się przygotowania do mistrzostw świata. Losowanie fazy grupowej mundialu w Katarze odbędzie się już w piątek 1 kwietnia o godzinie 18:00 w Dausze. Wówczas znane będzie 29 z 32 reprezentacji, które zakwalifikowały się na turniej. Kulka z naszą kadrą znajdzie się w koszyku numer 3.

W nocy ze środy na czwartek Czesław Michniewicz podzielił się swoimi odczuciami na temat piątkowego losowania. Selekcjoner Biało-Czerwonych chciałby, aby w polskiej grupie znalazły się Argentyna, USA oraz Kamerun.

https://twitter.com/czesmich/status/1509298702887833601
Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.