Reklama
Transfery

Nicola Zalewski zimą może odejść z Romy. Pięć klubów wyraziło zainteresowanie Polakiem

Fot. Screen / YouTube / AS Roma

Nicola Zalewski w tym sezonie nie grywa zbyt często w barwach AS Romy. Z tego powodu reprezentant Polski poszuka sobie klubu, który będzie chciał go wypożyczyć. Z doniesień mediów wynika, że zainteresowanie 19-latkiem wykazuje kilka klubów Serie B.

Zalewski w obecnym sezonie zagrał w zaledwie pięciu spotkaniach i za każdym razem wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Polak nie jest z pewnością pierwszym wyborem Jose Mourinho i jego sytuacji nie zmienił nawet debiut w seniorskiej reprezentacji. Wedle doniesień Trivento Goal interesuje się nim pięć klubów z Serie B.

Regularne występy w dorosłych rozgrywkach dla 19-latka są bardzo ważne. Z tego powodu zimą poszuka sobie klubu, który chciałby go wypożyczyć. Liderem wyścigu po podpis ofensywnego pomocnika jest Vicenza, której dyrektor sportowy jest fanem jego talentu.

Plotki te jednak zdementowało Calciomercato. Włoscy dziennikarze twierdzą, że do takiego ruchu z pewnością nie dojdzie. Zalewski ma zostać w Rzymie co najmniej do końca sezonu.

Jednak nie podają oni przyczyny braku transferu. Nie wiadomo czy to klub nie chce się pozbywać swojego talentu, a może Jose Mourinho uważa, że 19-latek będzie mu potrzebny. Finał tej przepychanki poznamy zapewne już zimą.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713