Transfery

Tyle Real Madryt proponował za Mbappe. PSG odrzuciło wielką ofertę

Kylian Mbappe
Fot. Screen: YouTube/PSG – Paris Saint-Germain

Od lat słyszymy, że Kylian Mbappe szykuje się na transfer do Realu Madryt. Co ciekawe „Królewscy” złożyli już nawet za Francuza niebotyczną ofertę, która jednak została odrzucona.

Nie ma miesiąca w światowym futbolu, w którym nie dostalibyśmy informacji na temat przenosin Kyliana Mbappe do Realu Madryt. Z pewnością to jedna z najdłuższych sag transferowych, jakich byliśmy świadkami. Florentino Perez robi co może, żeby zatrudnić francuską gwiazdę, lecz jak na razie jego wysiłki niweczą arabscy właściciele PSG.

Szef klubu ze stolicy Hiszpanii narzeka, że rywale z Paryża mają nieograniczony budżet, co powoduje, że negocjacje z nimi są bezcelowe.

– Oferujemy PSG 200 milionów euro. Ale oni nie chcą sprzedać Mbappe – żalił się Perez w wywiadzie dla hiszpańskiej „Marki”

– Walczę z tym, bo w sporcie liczy się zarządzanie, a nie pieniądze z zewnętrznych źródeł. Nadejdzie czas, gdy czołowych 30 klubów w Europie będzie własnością krajów – dodał włodarz.

Mbappe w obecnym sezonie prezentuje się bardzo dobrze. W rozgrywkach ligi francuskiej zagrał w 12 spotkaniach, w których zdołał zanotować sześć asyst i dołożył do tego tyle samo goli.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713