Bukmacherka

Nowa promocja od TOTALbet. Freebety na eliminacje

Brak opisu.

Eliminacje do mistrzostw świata wkraczają w decydującą fazę. Nie ma już miejsca na najmniejsze potknięcia i faworyci muszą zdobyć kolejne bramki oraz punkty do tabeli. W związku z październikowymi meczami TOTALbet ma specjalną ofertę dla swoich klientów.

Podczas trwającego zgrupowania reprezentacji nie braknie spotkań, które mogą wywołać duże zainteresowanie kibiców. Oprócz meczów Polski, która w sobotę gra z San Marino, a we wtorek z Albanią, ciekawym i wyrównanym pojedynkiem powinien być mecz Węgrów z Albanią. W poniedziałek Erling Haaland zapoluje na kolejne bramki w meczu, którym przeciwnikiem Norwegów będzie Czarnogóra. Natomiast Duńczycy 12 października powalczą u siebie z Austrią o zwycięstwo i o utrzymanie miana drużyny, która jako jedyna nie straciła punktu, czy nawet bramki w trakcie eliminacjach.  

W związku z takimi meczami TOTALbet naszykował specjalną ofertę dla swoich klientów. Do 12 października rozdaje freebety dla użytkowników na spotkania kwalifikacyjne. W sumie można zgarnąć łącznie 100zł. Zapytacie się pewnie co należy zrobić, aby dostać takie coś. Śpieszymy z odpowiedzią. Każdego dnia możecie postawić kupon, na którym muszą znaleźć się co najmniej cztery wydarzenia, z czego jednym z nich musi być mecz piłkarskich eliminacji do mistrzostw świata. Dodatkowo wybrany przez Was typ, musi mieć kurs nie mniejszy niż 1,2. Jeżeli kupon spełnia powyższe wymogi to należy odstawić go za kwotę 100zł, a wtedy freebet za 25zł wyląduje na waszym koncie. Cztery dni obstawiania po takich warunkach da Wam minimum kolejne 100zł na dalszą grę w TOTALbet.

Dodatkowo nowi klienci, którzy zarejestrują się z TEGO linku, a podczas rejestracji użyją kodu KROTKAPILKA dostaną kolejne freebety. Jakie? Freebet na kwotę 10 i 20zł za samą rejestrację i pełne zweryfikowanie profilu. Do tego po 5zł za pierwszą wpłatę na konto za kwotę minimum 10zł, za postawienie zakładu za 5zł oraz za postawienie wirtualnego kuponu.