Anglia

Roy Kean ostro podsumował grę Manchesteru United. „Mam nadzieję, że Ronaldo tego nie oglądał”

Kilka dni temu Manchester United potwierdził dogadanie się z Cristiano Ronaldo w sprawie powrotu Portugalczyka do klubu. W niedzielę natomiast „Czerwone Diabły” mierzyły się z Wolverhampton w meczu 3. kolejki Premier League. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera wygrali mecz z „Wilkami”, jednak niemiłosiernie się męczyli. Ostro na temat ich gry wypowiedział się Roy Keane.

Manchester United wyrwał zwycięstwo z Wolverhampton (1-0) w samej końcówce. Mason Greenwood strzelił bramkę strzelił dopiero w 80. minucie. W pierwszej połowie piłkarze „Czerwonych Diabłów” bardzo się jednak męczyli.

Właśnie na pierwsze 45 minut zwrócił uwagę Roy Keane. Były piłkarz United ostro zrugał zawodników za styl, jaki zaprezentowali.

Manchester United polegał tylko na swoim talencie. Grał tak, jakby piłkarze myśleli, że to wystarczy do zwycięstwa. Zawodnicy wyglądali, jakby w zeszłym tygodniu zagrali w pucharach gdzieś w Rosji i teraz nie mogli się ruszyć. Ich gra i język ciała były nijakie. Zawodnicy nie wykonywali swojej pracy, łatwo oddawali piłkę, nie mieli energii” – grzmiał Keane.

„Mam nadzieję, że Ronaldo tego nie oglądał. Inaczej wycofa się z kontraktu”dodał.

Następny mecz w Premier League Manchester zagra 11 września. Przeciwnikiem „Czerwonych Diabłów” będzie Newcastle. Przeciwko „Srokom” pierwszy raz od 12 lat w czerwonej koszulce ma zagrać Cristiano Ronaldo.