Anglia

Kane podjął ostateczną decyzję na temat transferu. Anglik opublikował specjalny wpis

Harry Kane
Fot. Screen: YouTube/Tottenham Hotspur

Harry Kane za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał decyzję na temat swojej przyszłości klubowej. Kapitan Tottenhamu zapewnił, że nie opuści szeregów zespołu w letnim okienku transferowym.

Od wielu tygodni angielskie media rozpisywały się na temat ewentualnego transferu Harry’ego Kane’a. Według dziennikarzy napastnik chciał przenieść się do Manchesteru City. Na oddanie swojej gwiazdy do ligowego rywala nie wyraziło jednak zgody szefostwo „Kogutów”.

Przyszłość klubowa Anglika stała pod znakiem zapytania, lecz sytuacja uległa zmianie, przynajmniej w kontekście najbliższych miesięcy. Harry Kane bowiem opublikował w środę za pośrednictwem mediów społecznościowych specjalny wpis, w którym zapewnił, że tego lata nie opuści szeregów Tottenhamu. Oto treść oświadczenia:

„Niesamowitym uczuciem było to, jak zostałem przyjęty przez kibiców „Spurs” w zeszłą niedzielę. Ponadto otrzymywałem od was wiele głosów wsparcia w ciągu kilku ostatnich tygodni” – rozpoczął kapitan Tottenhamu.

„Zostanę w Tottenhamie tego lata i będę w 100% skoncentrowany, aby pomóc drużynie w osiągnięciu sukcesu” – zapewnił napastnik.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.