Wideo

Niecodziennie sceny w Rosji. Mecz został przerwany z powodu węża [WIDEO]

Spotkania piłki nożnej czasami są zakłócane przez kibiców, którzy wdzierają się na murawę. Raz na jakiś czas zdarza się jednak, że arbiter musi wstrzymać grę, gdy na boisku pojawi się zwierzę. Tak stało się w meczu ligi rosyjskiej, kiedy służby porządkowe wkroczyły do akcji, aby usunąć z murawy węża.

Zarówno piłkarze, jak i kibice zgromadzeni na trybunach stadionu nieźle się zdziwili, gdy sędzia nakazał drużynom wstrzymać grę. Była siódma minuta spotkania pomiędzy Achmatem Grozny a FC Soczi. Niedaleko jednej z bramek zauważono wówczas węża.

Zwierzę pojawiło się w miejscu, gdzie były połączone dwa poszczególne fragmenty murawy. Służby porządkowe usunęły nieproszonego gościa z boiska. Po chwili zespoły ponownie rozpoczęły batalię o komplet punktów.

Ostatecznie gospodarze nie zdołali zdobyć ani jednego punktu. Było ich stać tylko na honorowe trafienie w końcówce spotkania. Natomiast dwa razy na listę strzelców wpisali się goście. Achmat Grozny 1:2 FC Soczi.

https://twitter.com/KatherineAFC/status/1422244870207459331
Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.