Transfery

Lech Poznań złożył ofertę za skrzydłowego. To piłkarz Bragi wyceniany na 3 mln euro

Fot. Screen: YouTube/Lech Poznań

Włodarze Lecha Poznań zamierzają wzmocnić szeregi zespołu. Według informacji opublikowanej przez Tomasz Włodarczyka, dziennikarza „Meczyki.pl”, na celowniku „Kolejorza” znalazł się Luther Singh.

Aktualnie ten piłkarz reprezentuje RPA na igrzyskach olimpijskich. Zeszły sezon spędził na wypożyczeniu w Pacos de Ferreira, gdzie wystąpił łącznie w 30 spotkaniach. Zdobył 5 bramek oraz zanotował również 5 asyst. Teraz wrócił do swojego macierzystego klubu, czyli Bragi.

9-krotny reprezentant RPA przebywa obecnie w Tokio. Singh wystąpił w meczu z zarówno Francją (3:4), jak i Japonią (0:1). W rywalizacji przeciwko „Trójkolorowym” nie wykorzystał rzutu karnego.

Portal „Transfermarkt” wycenia go na 3 mln euro. Według informacji opublikowanych przez Tomasza Włodarczyka Braga oczekuje jednak za skrzydłowego około pół miliona euro plus bonusy zapisane w umowie. Dziennikarz portalu „Meczyki.pl” twierdzi, że „Kolejorz” złożył już ofertę za Singha. Ma ona opiewać na 300 tys. euro plus procenty od następnego transferu. Redaktor zaznaczył, że dla szefostwa Bragi to za mało, więc Lech musi nieco dołożyć.

Co więcej, klub z Poznania powinien się pospieszyć, ponieważ Singh znalazł się na celowniku Omonii Nikozja. Cypryjczycy do tej pory także nie spełnili oczekiwań finansowych Portugalczyków. Według Tomasza Włodarczyka rywale „Kolejorza” w wyścigu po podpis skrzydłowego zaoferowali wypożyczenie, a dopiero potem mieliby przelać na konto Bragi określoną w umowie kwotę.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.