Euro 2020

Gareth Bale przerwał wywiad pomeczowy. Jedna rzecz bardzo go zdenerwowała

Gareth Bale postanowił przerwać wywiad, który chciał z nim przeprowadzić dziennikarz BBC po meczu Walii z Danią. To efekt jednego pytania, które rozmówca chciał zadać piłkarzowi Tottenhamu.

Walia zakończyła udział w Euro 2020 na 1/8 finału, gdzie uległa Duńczykom aż 0:4, a dodatkowo znowu kończyła mecz w „10”, po tym, jak czerwoną kartkę otrzymał Harry Wilson.

Wiele mówiło się przed turniejem, że mistrzostwa Europy będą ostatnimi meczami w karierze Garetha Bale’a. Według prasy Walijczyk miał stracić radość z grania w piłkę nożną i mówiło się, że bardziej profesjonalnie chciałby się zająć grą w golfa. Temat chciał w pomeczowej rozmowie podchwycić jeden z dziennikarzy BBC, który zapytał bezpośrednio o to Bale’a.

Najpierw pracownik BBC zapytał 31-latka standardowo o ocenę meczu, dlaczego tak się potoczył, jak się potoczył. Zdaniem piłkarza Tottenhamu do momentu utraty pierwszej bramki gra Walijczyków wyglądała całkiem dobrze. Po tym pytaniu dziennikarz przeszedł do kwestii kontynuacji kariery przez Bale’a, czy faktycznie sobotni mecz był jego ostatnim w karierze. To nie spodobało się zawodnikowi, który po prostu odwrócił się i poszedł, kończąc tym samym wywiad.

Gareth Bale rozegrał 95 spotkań w narodowych barwach, podczas których strzelił 33 bramki.

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.