Kadra

Tak Robert Lewandowski doznał kontuzji w meczu z Andorą. Pechowa akcja

Robert Lewandowski w meczu z Andorą doznał pechowej kontuzji, która wykluczy go z meczu z Anglią. Na twitterowym koncie TVP Sport została pokazana akcja, podczas której urazu nabawił się kapitan reprezentacji Polski.

Do sytuacji doszło w 61 minucie. Zamieszanie w polu karnym, w którym bramkę próbował zdobyć Krzysztof Piątek. Piłka została jednak zablokowana, próbował dojść do niej Lewandowski, ale niestety nie udało mu się to, a jednocześnie w starciu z jednym z defensorów rywali doznał urazu

Jak na razie nie wiadomo jak długo potrwa przerwa. Na pewno Lewandowski nie zagra w meczu z Anglikami. Rozbieżności są duże i trzeba czekać na oficjalne wyniki badań. Lekarz kadry mówi o ok. 10 dniach przerwy. Prezes PZPN, Zbigniew Boniek o ok. 5-6 dniach. Jednak Maciej Iwański z TVP Sport mówi o co najmniej miesiącu przerwy, co i tak jest wariantem optymistycznym.

Redaktor naczelny krotkapilka.com.pl. Wcześniej m.in. Sport.pl, polskapilka24.net. Piłka nożna w wydaniu krajowym oraz zagranicznym. Fan największych klubów oraz tych niedocenionych.