Reklama
Liga Mistrzów

Komiczna akcja Cristiano Ronaldo. Filmik ma już miliony wyświetleń [WIDEO]

screen/ Twitter

Wczorajsze przegrane spotkanie było fatalne w wykonaniu całej drużyny Juventusu. Nieudolna akcja Cristiano Ronaldo obiegła cały internet.

Juventus przegrał pierwszy mecz 1/8 finału z Porto 1:2. Jedyną bramkę dla drużyny gości zdobył Federico Chiesa, jednak nawet zdobyty gol nie zamaże obrazu fatalnej gry całego zespołu. Podopieczni Pirlo na boisku byli niezdecydowani, a momentami wyglądało to tak, jakby piłkarze sami nie wiedzieli jak mają atakować.

Przy stanie 2:0 dla Porto, Cristiano Ronaldo chciał zachęcić swoich kolegów do nieustannych ataków i odwrócenia wyniku meczu. Ostatecznie jego próby nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, a jedna z nieudanych, indywidualnych akcji Portugalczyka robi furorę w internecie.

Cristiano Ronaldo przejął piłkę i postanowił rozpędzić się lewym skrzydłem. Na jego drodze stanął jednak… Alex Sandro. Klubowy kolega Portugalczyka staranował go, co skończyło się stratą futbolówki. Wideo z tej akcji na Twitterze umieścił dziennikarz Tancredi Palmeri i zobaczyło go prawie 2 mln użytkowników.

Inni użytkownicy również postanowili wstawić inne filmiki z nieudanymi zagraniami Ronaldo z wczorajszego meczu. Oto kilka z nich:

https://twitter.com/barcodecou/status/1362155360719634441?s=20
Reklama