Reklama
Liga Mistrzów

Cristiano Ronaldo w przerwie meczu wstrząsnął Manchesterem. Szczegóły jego przemowy z meczu z Atalantą

Fot. Manchester United

W środę Manchester United pokonał Atalantę Bergamo (3-2) w fazie grupowej Lidze Mistrzów. Dla „Czerwonych Diabłów” nie była to łatwa przeprawa. W przerwie meczu swoimi kolegami z drużyny ostro musiał wstrząsnąć Cristiano Ronaldo. O szczegółach przemowy Portugalczyka informują angielskie media.

Choć Manchester przegrywał już 0-2 z Atalantą, to jednak finalnie wyrwał zwycięstwo w drugiej połowie meczu. W środę dwiema asystami popisał się Bruno Fernandes, ale największą robotę zrobił prawdopodobnie Cristiano Ronaldo.

36-latek nie tylko strzelił decydującego gola dla „Czerwonych Diabłów”. Przy dwubramkowym prowadzeniu włoskiego klubu, w przerwie meczu Portugalczyk wygłosił przemowę. W szatni ostro rozmawiał ze swoimi kolegami z drużyny.

„Cristiano zwrócił się do całego zespołu i powiedział, że występ jest nie do przyjęcia. Zapytał piłkarzy, czy się nie wstydzą, bo Manchester United tak nie gra przed swoimi fanami. Podkreślił, że muszą wygrać mecz. Jeśli tego nie zrobią, mogą nie zakwalifikować się do kolejnej fazy Ligi Mistrzów”

Napisano w „The Sun”.

Bruno Fernandes także zainterweniował. Pomocnik poprosił Solskjaera o pozwolenie, aby schodzić nieco głębiej po piłkę. Szkoleniowiec zgodził się, a zawodnik odpłacił mu się kapitalną grą w drugiej części meczu.