Ekstraklasa

Szabanow zdradził, co Kędziora myśli o Legii. Kibice Lecha będą zaskoczeni

Fot. Screen // YouTube / Legia Warszawa

Tomasz Kędziora mówił, że Legia to najlepszy zespół w Polsce – w rozmowie z oficjalnym kanałem YouTube`owym powiedział Artem Szabanow. Ukrainiec został wypożyczony z Dynama Kijów do warszawskiego zespołu.

W środę po południu Artem Szabanow został przedstawiony jako nowy zawodnik Legii Warszawa. Mistrzowie Polski wypożyczyli środkowego obrońcę z Dynama Kijów. Czyli z drużyny, w której dwukrotny reprezentant Ukrainy występował z Tomaszem Kędziorą. Jak sam przyznał, przed transferem pytał Polaka o Legię.

Szabanow zdradził, co Kędziora myśli o Legii. Kibice Lecha będą zaskoczeni

– Tomasz Kędziora mówił, że Legia to najlepszy zespół w Polsce – powiedział Szabanow w rozmowie z oficjalnym kanałem Legii Warszawa na YouTube. 28-latek przyznał jednak, że Kędziora zbyt dużo o Polsce mu nie mówił. – Wszystko wydarzyło się dość spontanicznie, jakoś w trzy dni – zdradził.

W mediach społecznościowych wielu kibiców zwróciło uwagę na to, że Kędziora nazwał Legię najlepszym klubem w Polsce. Może być to zaskoczenie patrząc na to, że 26-latek w przeszłości grał w Lechu Poznań, a jego piłkarze często nie pałają sympatią do stołecznego klubu.

Szabanow w Legii będzie przebywał przynajmniej do końca czerwca. Jeśli się sprawdzi, być może warszawski zespół zdecyduje się wykupić go na stałe.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.