Anglia

Szokująca reakcja po zwolnieniu Lamparda. Drinkwater przeprasza za swój post

Frank Lampard w poniedziałkowe przedpołudnie został zwolniony i przestał być trenerem Chelsea. Danny Drinkwater opublikował na swoim Instagramie zdjęcie pokazujące jego celebrację, które jednak szybko usunął.

Ostatnie słabe wyniki londyńskiej Chelsea sprawiły, że Frank Lampard stracił posadę w swoim ukochanym klubie. Wszystko wskazuje na to, że jego następcą zostanie Thomas Tuchel.

Danny Drinkwater, który nie może miło wspominać współpracy z angielskim trenerem tuż przed oficjalnym ogłoszeniem decyzji o zwolnieniu Lamparda opublikował na swoim Instagramie bardzo wymowne zdjęcie. Angielski pomocnik celebruje na nim strzeloną bramkę, co łatwo można odczytać jako radość ze zwolnienia 42-latka.

Były zawodnik m.in. Leicester City szybko usunął jednak zdjęcie i przeprosił za swój poprzedni post. „To była dziwna reakcja. Nie słyszałem o zwolnieniu Lamparda przed opublikowaniem tego zdjęcia. Po prostu tęsknię za graniem. Trener, jako zawodnik był dla mnie ogromnym wzorem do naśladowania.”- napisał Drinkwater.

Danny Drinkwater od momentu zatrudnienia Franka Lamparda przez Chelsea aż 3-krotnie był wypożyczany do innych klubów. Kilka dni temu 30-latek trafił do tureckiej Kasimpasy, w której będzie grał na wypożyczeniu do końca czerwca.