Transfery

Wypożyczenie Karbownika do Legii może zostać skrócone. Brighton chce go w Anderlechcie

Brighton naciska na skrócenie wypożyczenia Michała Karbownika do Legii Warszawa. Włodarze angielskiego klubu chcą wypożyczyć go do końca sezonu do Anderlechtu Bruksela.

W letnim okienku transferowym Brighton wykupiło Michała Karbownika z Legii Warszawa. Mewy zapłaciły za utalentowanego Polaka 5,5 miliona euro.

Po transferze ustalono, że Karbownik zostanie w Legii do końca sezonu na zasadzie wypożyczenia. Obecnie 19-latek przebywa z mistrzem Polski w Dubaju, gdzie przygotowuje się do rundy wiosennej.

Okazało się, że włodarze Brighton zmienili zdanie. Chcą oni skrócić wypożyczenie Karbownika do Legii. Wszystko przez ich nową wizję na nastolatka.

Zespół z angielskiej Premier League jest zdeterminowany. Zaraz po skróceniu wypożyczenia do Wojskowych, Karbo miałby trafić do Belgii. Działacze angielskiej drużyny widzą go w Anderlechcie Bruksela.

Legia negocjuje, by Karbownik został w stolicy do końca sezonu. W negocjacje zaangażowani są działacze Legii i Mariusz Piekarski – agent Karbownika. Decydujący głos będą mieli jednak działacze Mew.