Polacy za granicą Sport247

Robert Lewandowski zdradził, o czym marzy. „To byłoby coś wielkiego”

fot. Krótka Piłka/Paweł Jerzmanowski

Robert Lewandowski został laureatem nagrody na najlepszego sportowca w naszym kraju. W 86. plebiscycie wygrał z między innymi Igą Świątek, a po odebraniu nagrody udzielił wywiadu dla „Przeglądu Sportowego”.

Lewandowski ma za sobą znakomity rok. Indywidualnie wspiął się na pułap najlepszych na świecie, w swoim fachu. Na podium, tuż za „Lewym” uplasowali się Iga Świątek oraz Kamil Stoch, którzy w swoich dyscyplinach byli niedokonania.

Po odebraniu nagrody, piłkarz został zapytany – Czego brakuje mu w CV? Zarówno realnym celem jak i marzeniem Polaka są triumfy reprezentacyjne i zdobycie medalu na mistrzostwach.

ZOBACZ TEŻ:

Mówimy o realnych celach czy możemy pomarzyć? Medal z reprezentacją? Nie oszukujmy się. Ciężko będzie to zrealizować, ale marzyć trzeba. Ja jestem osobą, która twardo stąpa po ziemi. Jeśli chodzi o sukces z reprezentacją, to byłoby coś wielkiego i wspaniałego

mówi kapitan reprezentacji Polski

Zdaję sobie sprawę, że to jest bardzo odległa myśl i nie wiem, czy ona jest możliwa. Chciałbym być mile zaskoczony i osiągać z reprezentacją sukcesy. Duma kibiców z tego, jak zaprezentujemy się na wielkich imprezach, to też będzie sukces – zakończył Lewandowski.

Brak opisu.