Ekstraklasa

Podjęto decyzję ws. trenera Rakowa! Ważna wiadomość właściciela klubu

Właściciel Rakowa Częstochowa opublikował wpis, w który poinformował, że spotkał się ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami. Na spotkaniu biznesmen przekazał wszystkim decyzję dotyczącą Dawida Szwargi, pierwszego trenera zespołu mistrzów Polski.

„Na początku tygodnia ogłosimy czy i ewentualnie jakie podejmiemy działania” – napisał Michał Świerczewski na portalu X po ostatniej porażce z Radomiakiem. We wtorek do tego ogłoszenia rzeczywiście doszło.

Jak przekazał biznesmen, we wtorek doszło do jego spotkania ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami. Podczas spotkania Świerczewski przekazał wszystkim zebranym, że Dawid Szwarga będzie kontynuował pracę w zespole mistrzów Polski.

„Niedawno skończyliśmy spotkanie ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami. Poinformowaliśmy wszystkich, że dalej będziemy inwestować w rozwój Dawida Szwargi, jako pierwszego trenera. Przekazaliśmy również, że winę za sytuację, w której się znaleźliśmy, ponosi nie tylko sztab i zarząd, ale również piłkarze i oczekujemy od wszystkich 100% zaangażowania w jej naprawę” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez właściciela Rakowa.