Polacy za granicą Włochy

Zieliński coraz bliżej nowego klubu! Włoski dziennikarz ujawnił możliwe zarobki reprezentanta Polski

Fot. Paweł Jerzmanowski

Piotr Zieliński niebawem może odejść z Napoli. We włoskich mediach pojawia się coraz więcej informacji dotyczących możliwego przejścia reprezentanta Polski do Interu. Teraz Daniele Mari, szef portalu Fcinter1908.it poinformował, ile 29-latek miałby zarabiać w nowym klubie.

Piotr Zieliński prawdopodobnie rozgrywa swój ostatni sezon w barwach Napoli. We włoskich mediach w ostatnich dniach pojawia się coraz więcej informacji dotyczących przyszłości reprezentanta Polski. Dziennikarze są zgodni – ta przyszłość to Inter Mediolan.

Oficjalnych informacji wciąż brakuje, ale z dnia na dzień kolejne źródła ujawniają coraz więcej szczegółów możliwych przenosin Zielińskiego do Interu. Teraz zrobił to Daniele Mari, szef portalu Fcinter1908.it. Jego zdaniem Zieliński podpisze 3-letni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. Jego pensja ma wynieść 4,5 mln euro.

Co ciekawe, zdaniem Mariego Inter obawia się zmiany zdania Zielińskiego, do którego dochodziły już w przeszłości w negocjacjach z innymi klubami. W związku z tym władze mediolańskiego klubu chcą, aby Polak podpisał kontrakt już w styczniu. Umowa weszłaby natomiast w życie od lipca, po wygaśnięciu aktualnego kontraktu pomocnika.