Inne ligi Transfery

Zaskakujący kierunek transferu Sergio Ramosa. Negocjacje już się rozpoczęły

Sergio Ramos wciąż nie znalazł klubu, w którym będzie występował w sezonie 2023/24. Po odejściu z PSG doświadczony hiszpański stoper łączony był z przenosinami do Arabii Saudyjskiej, ale ostatecznie do nich nie doszło. Teraz media obiegła informacja o klubie, z którym 37-latek miał rozpocząć rozmowy.

Sergio Ramos od 1 lipca bieżącego roku jest wolnym zawodnikiem. 37-letni obrońca po dwóch latach i 58 występach we wszystkich rozgrywkach zakończył swój pobyt w PSG. Odejście z paryskiego klubu w aktualnym oknie transferowym sugerowało wszystkim jeden możliwy kierunek transferu – Arabię Saudyjską. I początkowo rzeczywiście media informowały o tym, że Ramos może trafić na Półwysep Arabski. Tak się jednak nie stało.

Teraz, jak informuje dziennikarz portalu fanatik.com.tr, Yakup Cinar, Ramos jest bliski przenosin do Turcji. Jego zdaniem Hiszpan rozpoczął już negocjacje z Galatasaray. Klub ze Stambułu miał zaproponować zawodnikowi dwuletni kontrakt, na mocy którego zarabiałby on 5,5 mln euro rocznie.