Bukmacherka

BETFAN: Nie traf Ekstraklasy i rozbij bank

Do startu ligi pozostaje coraz mniej czasu. Większość klubów jest już gotowa na premierowe mecze i wszyscy czekają na pierwszy gwizdek sędziego. Kibice czekają na to, co się podczas nich wydarzy. Co ciekawe, jeżeli wydarzy się wiele nieprzewidzianych rzeczy, to będzie to okazja do zarobku.

Jeżeli ktoś zapytałby się kibiców o ligi, które ich zdaniem są najbardziej nieprzewidywalne, to z pewnością w czołówce znalazłaby się Ekstraklasa. Patrząc nawet po przykładzie poprzedniego sezonu to chyba mało kto, jeszcze rok temu, powiedziałby, że wicemistrzostwo Polski zgarnie Raków Częstochowa, a natomiast Lech Poznań, który dostał się do fazy grupowej Ligi Europy w całkiem dobrym stylu, zakończy ligę na jedenastym miejscu i będzie miał mniejszą przewagę nad miejscem spadkowym, niż straty do mistrza Polski.

Z tego właśnie powodu wiele osób odrzuca możliwość typowania wyników Ekstraklasy, ze względu na to, że właśnie jest ona bardzo nieprzewidywalna i małe są szanse na wytypowanie kto wygra lub zremisuje. Wszak prawdopodobieństwo poprawnego wytypowania w takim wypadku wynosi jak 1 do 3.

W takiej sytuacji z pomocą przychodzi BETFAN. W najnowszej promocji tego bukmachera, kiedy błędnie wytypujecie wszystkie wyniki polskiej ligi, weźmiecie udział w podziale puli wynoszącej 100 000 PLN. Z okazji startu Ekstraklasy BETFAN przygotował dla swoich użytkowników ofertę, wedle której jeżeli ktoś wytypuje błędnie wszystkie wyniki premierowej kolejki, i tak będzie miał szanse na wygraną.

Jeżeli ktoś postawi za dokładnie 29zł wszystkie mecze Ekstraklasy z pierwszej serii gier, a następnie żaden z tych typów nie wejdzie, gracz weźmie udział w podziale puli wynoszącej 100 tysięcy złotych. Kwota ta będzie podzielona na wszystkich, którzy błędnie wytypowali wszystkie mecze

Jeżeli jednak ktoś będzie miał pecha i jednak jakiś typ mu jednak wejdzie wejdzie, to dalej może otrzymać nagrody. Jakie? Jeżeli będzie tylko jeden poprawny typ, to dostaniecie bonus w wysokości 50zł, a jeżeli będą dwa poprawne typy na dziewięć, to bonus wyniesie 10zł.

Rejestrując się w BETFAN nie zapomnijcie wpisać kodu KROTKAPILKA, dzięki któremu przy wpłacie minimum 50zł, drugie 50zł otrzymacie w ramach freebetu.

Pełne szczegóły dotyczące promocji znajdziecie w TYM miejscu

BETFAN posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów RP. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w zakładach bukmacherskich jest dozwolona od 18. roku życia. Wszelkie reklamy gier hazardowych, a także informacje o kursach, są skierowane do osób pełnoletnich i mają charakter informacyjny. Nie mają one na celu nakłaniania do gry.