Transfery

Coutinho odejdzie z Barcelony? Sensacyjny kierunek

Fot. Screen // YouTube // FC Barcelona

FC Barcelona zmaga się z ogromnymi problemami finansowymi. Powoduje to, że klub musi jak najszybciej pozbyć się niepotrzebnych zawodników. Jak donoszą media na pierwszy ogień pójdzie Philippe Coutinho, który już w najbliższych dniach może opuścić Hiszpanię.

Kupiony za grube miliony Philipe Coutinho miał być ogromnym wzmocnieniem dla Barcelony, lecz nigdy nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. W poprzednim sezonie zagra zaledwie 14 spotkań, zdobywając przy tym trzy gole i dokładając dwie asysty. Taki wynik nie zadowala włodarzy Barcelony, którzy postarają się go pozbyć.

Włodarze Barcelony mają spory kłopot, ponieważ klub przekroczył limit płac nałożony przez władze ligi. Na razie klub ze stolicy Katalonii nie może zakontraktować żadnego nowego piłkarza. Będą oni starać się obniżać pensje najważniejszych piłkarzy oraz sprzedawać tych niepotrzebnych.

Francuski dziennik „La Provence” donosi, że Coutinho zainteresowany jest przede wszystkim Olympique Marsylia. Klub Arkadiusza Milika jest blisko dogadania się z Barceloną i samym zainteresowanym, co powoduje, że oficjalne potwierdzenie transferu może nastąpić już w poniedziałek

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713