Czas Cristiano Ronaldo w Juventusie powoli dobiega końca. Nie dość, że zespół z Portugalczykiem w składzie nie spełnia oczekiwań, to były piłkarz Realu Madryt nie dogaduje się z resztą zespołu. Koledzy z turyńskiej ekipy mają mu za złe kilka rzeczy.
34 gole i 4 asysty w 41 meczach we wszystkich rozgrywkach – to statystyki Cristiano Ronaldo z tego sezonu. Indywidualnie Portugalczyk prezentuje się bardzo dobrze. Gorzej wypada drużynowo. Juventus kolejny raz nie poradził sobie w Lidze Mistrzów, a w dodatku po 9 latach stracił mistrzostwo Włoch na rzecz Interu Mediolan. To jednak nie koniec problemów.
Rozłam w szatni Juventusu. Piłkarze źli na Cristiano Ronaldo
Włoski dziennik „La Gazzetta dello Sport” poinformował, że CR7 nie dogaduje się z kolegami z drużyny i czuje się samotny w zespole z Turynu. Piłkarze „Starej Damy” mają mieć żal do Portugalczyka o kilka rzeczy, m.in. o zbyt dużą swobodę, jaką dostaje od szefów. Swobodę, która przejawia się nie tylko w zadaniach taktycznych na konkretne mecze, ale także o branie czynnego udziału w życiu klubu – Ronaldo, w przeciwieństwie do innych zawodników, może liczyć na zwolnienia z niektórych sesji treningowych, które kolidują z jego obowiązkami marketingowymi.
Ronaldo trafił do Juventusu w lipcu 2018 roku. Włoski klub zapłacił za niego 117 mln euro. Przez niecałe trzy lata 36-latek rozegrał 130 spotkań w barwach Juve, strzelając w nich 99 goli i zaliczając 22 asysty.
Lech Poznań znów zawiódł oczekiwania swoich kibiców. W spotkaniu z Motorem Lublin zespół Nielsa Frederiksena…
Z perspektywy Zagłębia Lubin trudno dziś nie żałować jednej zimowej decyzji. Ousmane Sow, który błyszczy…
Władze FC Barcelony coraz uważniej analizują sytuację Roberta Lewandowskiego, którego przyszłość na Camp Nou zaczyna…
Gonçalo Feio po kilku miesiącach od rozstania z Legią Warszawa znów pracuje w polskiej Ekstraklasie.…
Fot. Paweł Jerzmanowski Leonardo Rocha błyszczy w barwach Zagłębia Lubin, ale nie wszyscy uważają, że…
Fot. Paweł Jerzmanowski Jakub Moder od kilku miesięcy walczy z problemem zdrowotnym, który okazał się…