Inne

O nas

„Krótka Piłka” została powołana do życia w 2015 roku przez Bartosza Rzemińskiego (obecnie dziennikarz Sport.pl), Michała Szumańskiego i Kamila Walczaka. Przez początkowy czas działalności ograniczała się do działania w obszarze mediów społecznościowych, gdzie budowała grupę odbiorców związanych z marką. Po utworzeniu fundamentów w największych platformach społecznościowych, jak Facebook, Instagram i Twitter, postawiła kolejny krok, dołączając do rywalizacji na rynku portali internetowych.

„Krótka Piłka” to nie tylko social media. To także nie tylko portal internetowy. To miejsce, w którym każdy fan sportu znajdzie coś dla siebie. Oferujemy aktualności, felietony, wywiady, czy sekcje humorystyczne. Otwarci jesteśmy także na pisanie o innych sportach. Przede wszystkim jesteśmy jednak dumni z tego, że na pierwszym miejscu stawiamy dobro czytelnika i jego identyfikowanie się z naszą marką. Chcemy stworzyć coś więcej, niż tylko kolejny, zwykły projekt piłkarskiej strony internetowej. Chcemy stworzyć historię.

Redakcja

Redaktor naczelny:
Michał Szumański (mszumanski@krotkapilka.com.pl)

Zastępca redaktora naczelnego:
Kamil Walczak (kwalczak@krotkapilka.com.pl)

Content manager. Szef działu „Polska Piłka”:
Michał Szeląg (mszelag@krotkapilka.com.pl)

Szef działu „Ligi zagraniczne” i „Europejskie puchary”:
Sylwester Witanowski (switanowski@krotkapilka.com.pl)

Szef działu „Bukmacherka”:
Konrad Kurzela (kkurzela@krotkapilka.com.pl)

Pozostała część redakcji:
Patryk Chudoba (pchudoba@krotkapilka.com.pl)
Filip Domański (f.domanski@krotkapilka.com.pl)
Grzegorz Gawin (g.gawin@krotkapilka.com.pl)
Oskar Kamosz (okamosz@krotkapilka.com.pl)
Konrad Kukwa (k.kukwa@krotkapilka.com.pl)
Mateusz Kulawik (m.kulawik@krotkapilka.com.pl)
Tomasz Łuczak (tluczak@krotkapilka.com.pl)
Sebastian Obarski (s.obarski@krotkapilka.com.pl)
Jakub Pyrek (jpyrek@krotkapilka.com.pl)
Paweł Wiśniewski – dział e-sport (p.wisniewski@krotkapilka.com.pl)

Fotoreporterzy:
Paweł Jerzmanowski

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *