Inne

O nas

„Krótka Piłka” została założona w grudniu 2016 roku jako fan page na Facebooku. Przez wiele miesięcy była stale rozwijana, a czytelnicy chętnie spoglądali na nasze posty oraz raporty. W międzyczasie strona dorobiła się swojego konta na Twitterze, Instagramie oraz YouTubie. Po około dwóch latach ciągłego rozwoju wyszliśmy poza ramy Facebooka i powstał portal.

Końcówka grudnia 2018 to nie tylko był czas świąt Bożego Narodzenia i spotkań z najbliższymi, ale i okres ciężkiej pracy oraz testów strony. Wszystko po to, aby nasz serwis mógł istnieć.

Oficjalnie 1 stycznia 2019 roku rozpoczęła się nowa era dla „Krótkiej Piłki”. Od tego dnia „Krótka Piłka” to nie tylko social media, ale także i portal sportowy, na którym znajdą się najważniejsze informacje ze świata piłki nożnej. Newsy, felietony, wywiady, a także wiele innych rzeczy, które mogą zainteresować każdego fana futbolu.

Redakcja

Redaktor naczelny:
Michał Szumański (mszumanski@krotkapilka.com.pl)

Zastępca redaktora naczelnego:
Kamil Walczak (kwalczak@krotkapilka.com.pl)

Content manager. Szef działu „Polska Piłka”:
Michał Szeląg (mszelag@krotkapilka.com.pl)

Szef działu „Ligi zagraniczne” i „Europejskie puchary”:
Sylwester Witanowski (switanowski@krotkapilka.com.pl)

Szef działu „Bukmacherka”:
Konrad Kurzela (kkurzela@krotkapilka.com.pl)

Pozostała część redakcji:
Kacper Borowiec (kborowiec@krotkapilka.com.pl)
Patryk Chudoba (pchudoba@krotkapilka.com.pl)
Filip Domański
Oskar Kamosz (okamosz@krotkapilka.com.pl)
Adrian Kasprzak
Tomasz Łuczak (tluczak@krotkapilka.com.pl)
Mateusz Mżyk (mmzyk@krotkapilka.com.pl)
Jakub Pyrek (jpyrek@krotkapilka.com.pl)
Andrzej Winkowski

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *