Wisła Kraków mocno przyspiesza w letnim oknie i ma na celowniku Darijo Grujcicia. 27‑letni stoper Fortuny Sittard może wkrótce trafić do „Białej Gwiazdy” na dwuletni kontrakt – informuje portal Meczyki.pl.
Grujcic w sezonie 2024/25 zagrał w 14 spotkaniach Eredivisie, głównie wchodząc na boisko z ławki rezerwowych.
Według ostatnich doniesień transferowych, Wisła jest już bardzo blisko finalizacji – obie strony ustaliły główne warunki, a teraz czekają na ostatnią formalność. Zawodnik miałby podpisać kontrakt na dwa lata.
To operacja, która wpisuje się w politykę Wisły – wzmacnianie defensywy doświadczonymi piłkarzami. Grujcic był obserwowany również przez inne polskie kluby, lecz to właśnie krakowski klub wydaje się być na prowadzeniu w wyścigu o obrońcę z doświadczeniem z holenderskiej ekstraklasy.
Fot. Paweł Jerzmanowski Czy Adam Nawałka wróci na ławkę trenerską? Taki scenariusz znów staje się…
Fot. Paweł Jerzmanowski Przyszłość Kacpra Tobiasza wciąż stoi pod znakiem zapytania. Choć Legia Warszawa zaproponowała…
Fot. Paweł Jerzmanowski 2 października zapisze się złotymi zgłoskami w historii polskiego futbolu. Po raz…
Screen: YouTube / Łączy nas piłka Arkadiusz Reca może być jednym z największych zaskoczeń najbliższej…
W Wiśle Kraków wyraźnie postawiono na młodzież i na efekty nie trzeba było długo czekać.…
W meczu 5. kolejki Serie A AC Milan wygrał u siebie z Napoli 2:1. Neapolitańczycy…