Ion Nicolaescu podczas meczu ligi holenderskiej doznał bardzo groźnie wyglądającej kontuzji. Napastnik nabawił się urazu w okoliczy prawego oczodołu, cała sytuacja wyglądała dramatycznie.
Bardzo niefortunnie dla Iona NIcolaescu zakończył się jego ostatni występ w barwach SC Heerenveen. Mołdawski napastnik, polskim kibicom znany m.in. z tego, że wpisał się na listę strzelców z naszą reprezentacją, doznał urazu w okolicy prawego oczodołu.
Tuż po urazie piłkarz wydmuchał nos, przez co (w połączeniu z urazem) jego gałka oczna wysunęła się do przodu. „Tkanki miękkie wypełniły się powietrzem dając wrażenie, że oko wypadło” – napisał na platformie X użytkownik BuckarooBanzai.
Fot. Paweł Jerzmanowski Czy Adam Nawałka wróci na ławkę trenerską? Taki scenariusz znów staje się…
Fot. Paweł Jerzmanowski Przyszłość Kacpra Tobiasza wciąż stoi pod znakiem zapytania. Choć Legia Warszawa zaproponowała…
Fot. Paweł Jerzmanowski 2 października zapisze się złotymi zgłoskami w historii polskiego futbolu. Po raz…
Screen: YouTube / Łączy nas piłka Arkadiusz Reca może być jednym z największych zaskoczeń najbliższej…
W Wiśle Kraków wyraźnie postawiono na młodzież i na efekty nie trzeba było długo czekać.…
W meczu 5. kolejki Serie A AC Milan wygrał u siebie z Napoli 2:1. Neapolitańczycy…