Wideo

Matty Cash wcielił się w rolę napastnika. Błyskawiczny dublet Polaka w meczu z Burnley [WIDEO]

W meczu 3. kolejki tego sezonu Premier League Burnley na własnym stadionie podejmuje Aston Villę. Niespodziewanym bohaterem spotkania okazał się Matty Cash, który już po dwudziestu minutach miał na koncie dublet.

Początek sezonu 2023/2024 okazał się słodko-gorzki dla piłkarzy Aston Villi. Na inaugurację rozgrywek podopieczni Unaia Emery’ego zostali rozgromieni aż 1:5 przez Newcastle. „The Villans” poprawili jednak swój bilans już kolejkę później, miażdżąc Everton 4:0.

W obu spotkaniach Aston Villi nie zabrakło miejsca dla Matty’ego Casha. Wygląda na to, że reprezentant Polski uporał się już z problemami zdrowotnymi i czeka go regularna gra w Premier League. Dodatkowo boczny obrońca w starciu z Burnley wcielił się w rolę napastnika.

Piłkarze z Villa Park rozpoczęli strzelanie już w ósmej minucie meczu. John McGinn obsłużył prostopadłym podaniem Olliego Watkinsa, ten wdarł się w pole karne i wyłożył futbolówkę Cash’owi w taki sposób, że ten nie mógł tego zmarnować.

Niespełna kwadrans później reprezentant Polski mógł cieszyć się z drugiego trafienia. Cash przeprowadził świetną dwójkową akcję z Moussą Diaby’m i ponownie nie miał litości dla bramkarza Evertonu.

Filip Domański

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.

Recent Posts

Poznaliśmy pierwszy letni cel transferowy Jagiellonii. Skrzydłowy wyceniany na 600 tys. euro

Jagiellonia Białystok przygotowuje się na możliwe odejście Darko Churlinowa, który jest wypożyczony z Burnley do…

4 godziny ago

Sensacyjne doniesienia dotyczące Skorży. Jest łączony z zatrudnieniem w polskim klubie

W Wieczystej Kraków nie brakuje ambicji. Po niedawnym rozstaniu ze Sławomirem Peszką klub poszukuje nowego…

10 godzin ago

Betis zachwycił się jednym z zawodników Jagiellonii. Transfer kwestią czasu

W Jagiellonii Białystok rośnie zawodnik, o którym coraz głośniej poza granicami Polski. Oskar Pietuszewski, 16-letni…

1 dzień ago

Pierwsza konkretna oferta na Pululu wpłynęła do Jagiellonii! Wiadomo, skąd i za ile

Fot. Paweł Jerzmanowski W Białymstoku znów zrobiło się głośno wokół Afimico Pululu. Napastnik Jagiellonii przyciąga…

1 dzień ago

Gigantyczna pensja dla nowego napastnika Widzewa. Ujawniono, ile łódzki klub przeznaczy na wypłatę

Widzew Łódź nie zwalnia tempa w budowie drużyny na przyszły sezon. Choć rozgrywki jeszcze trwają,…

1 dzień ago

Oficjalnie! Wyjaśniła się przyszłość Wojciecha Szczęsnego. Barcelona zakomunikowała decyzję

Wojciech Szczęsny, który dołączył do FC Barcelony w październiku 2024 roku jako zastępca kontuzjowanego Marca-André…

1 dzień ago