Fot. Paweł Jerzmanowski
Abha Club kompletuje kadrę na kolejny sezon Saudi Professional League. Jak poinformował portal azerisport.com, władze drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza złożyły oficjalną ofertę za Mahira Emrelego.
Niedawno Czesław Michniewicz rozpoczął treningi z Abha Club. Były selekcjoner reprezentacji Polski po nieco ponad pół roku bezrobocia znalazł nowy klub. Na inaugurację nowego sezonu „Przywódcy Południa” zmierzą się z Al-Hilal, którego szeregi zasilili już Kalidou Koulibaly, Ruben Neves oraz Sergej Milinković-Savić.
Władze drużyny Polaka również nie próżnują, jednak w żadnym stopniu nie mogą konkurować z najbogatszymi ekipami w Arabii Saudyjskiej. Wiadomo już, że nowym piłkarzem Abha Club będzie Grzegorz Krychowiak. Doświadczony pomocnik został już przywitany przez Michniewicza.
Na Prince Sultan bin Abdul Aziz Stadium trafić może również Mahir Emreli, czterdziestokrotny reprezentant Azerbejdżanu. Napastnik ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w tureckim Konyasporze. 26-latek jest starym znajomym Michniewicza z Legii Warszawa.
Panowie współpracowali ze sobą w sezonie 2021/2022. Michniewicz został jednak szybko zwolniony, a sam Emreli opuścił Łazienkowską nieco później, rozwiązując swój kontrakt. Jego bilans w drużynie „Wojskowych” to jedenaście goli i dwie asysty.
Legia Warszawa wciąż pozostaje bez trenera po odejściu Edwarda Iordănescu. Klub z Łazienkowskiej nie był…
Lech Poznań znów zawodzi w Ekstraklasie. Tym razem tylko zremisował z Motorem Lublin, co jeszcze…
Benjamin Mendy miał rozegrać swój pierwszy mecz w sezonie w trzecioligowych rezerwach Pogoni Szczecin przeciwko…
Sędzia Paweł Raczkowski nie pojawił się przed kamerami Canal+ po zakończonym spotkaniu Jagiellonii Białystok z…
Chelsea znów szykuje się do działania na rynku transferowym i tym razem może mocno namieszać…
fot. Paweł Jerzmanowski Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Edward Iordănescu może szybko znaleźć…