Anglia

Juergen Klopp ma dość nowego piłkarza Liverpoolu. Nie pozwoli mu nawet zadebiutować w lidze

Fot. Screen: YouTube/Liverpool FC

W obliczu niekorzystnej sytuacji kadrowej Liverpool pod koniec letniego okna transferowego postanowił wypożyczyć Arthura z Juventusu. Wiele wskazuje na to, że Brazylijczyk nie zdoła nawet zadebiutować w Premier League.

Podopieczni Juergena Kloppa bardzo słabo rozpoczęli nowy sezon Premier League. Po sześciu rozegranych meczach Liverpool zgromadził na swoim koncie zaledwie dziewięć punktów. Na kilka godzin przed zamknięciem letniego okna transferowego „The Reds” przeprowadzili ruch, który miał wzmocnić ich kadrę.

Mowa tutaj o wypożyczeniu Arthura Melo z Juventusu. Dziennikarze na Wyspach Brytyjskich od razu sceptycznie podeszli do działań Liverpoolu, gdyż brazylijski pomocnik zawodził zarówno podczas swojego pobytu we Włoszech, jak i wcześniej w barwach FC Barcelony.

Wiele wskazuje na to, że 26-latek nie będzie miał okazji wykazać się także na Anfield Road. Jak twierdzi dziennikarz Manu Heredia, Juergen Klopp jest niezadowolony z postawy Arthura na treningach. Wychowanek Gremio rozwścieczył swoim zachowaniem nowego trenera, który postanowił odesłać go na trybuny do końca wypożyczenia.

Według wymienionego wcześniej źródła Liverpool rozpoczął już rozmowy z Juventusem w sprawie skrócenia pobytu Arthura w Anglii. „The Reds” chcieliby zakończyć wypożyczenie Brazylijczyka najpóźniej 1 stycznia. Wicemistrzowie Anglii zapłacili za sprowadzenie pomocnika w swoje szeregi 4,5 miliona euro.

Filip Domański

Redaktor serwisu Krótka Piłka. Wielbiciel LaLiga oraz polskich piłkarzy za granicą.

Recent Posts

Pracował w Brighton i Celcie Vigo. Teraz chce poprowadzić Legię. „To największy klub w Polsce”

Legia Warszawa wciąż pozostaje bez trenera po odejściu Edwarda Iordănescu. Klub z Łazienkowskiej nie był…

8 godzin ago

Trener Lecha znalazł powód słabszej formy. Wskazał jedną konkretną rzecz

Lech Poznań znów zawodzi w Ekstraklasie. Tym razem tylko zremisował z Motorem Lublin, co jeszcze…

13 godzin ago

Pogoń zmieniła plany wobec Benjamina Mendy’ego! Decyzja trenera

Benjamin Mendy miał rozegrać swój pierwszy mecz w sezonie w trzecioligowych rezerwach Pogoni Szczecin przeciwko…

13 godzin ago

Sędzia wyjaśnił, dlaczego przerwał mecz Jagielloni z Rakowem i zagroził jego zakończeniem

Sędzia Paweł Raczkowski nie pojawił się przed kamerami Canal+ po zakończonym spotkaniu Jagiellonii Białystok z…

17 godzin ago

Chelsea chce Svena Botmana. Gwiazda Newcastle na celowniku londyńskiego klubu

Chelsea znów szykuje się do działania na rynku transferowym i tym razem może mocno namieszać…

18 godzin ago

Edward Iordănescu nie zostanie trenerem Genoi. Klub wybrał innych kandydatów

fot. Paweł Jerzmanowski Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Edward Iordănescu może szybko znaleźć…

18 godzin ago