Screen: YouTube/ Liverpool FC
Nie tak wyobrażali sobie wejście do „The Reds” Darwina Nuneza kibice i eksperci. Urugwajczyk jak na razie gra poniżej oczekiwań. Jeden z dziennikarzy „El Pais” sądzi, że zarządcy klubu z Anfield Road żałują wydanych pieniędzy na napastnika.
Nunez trafił do Liverpoolu podczas tegorocznego okienka transferowego. Władze wicemistrzów Anglii zapłacili Benfice duże pieniądze. Media mówiły o kwocie 75 mln euro, która wraz z bonusami może wzrosnąć do aż 100 mln euro!
Jednak początek sezonu przez napastnika jest daleki od oczekiwań kibiców, ekspertów a przede wszystkim władz „The Reds”. Chodzą pogłoski, że Liverpool dosłownie „żałuje” tego transferu.
Diego Torres, dziennikarz gazety „El Pais” wprost sądzi, że transfer Nuneza to największy błąd Kloppa podczas blisko 7-letniej pracy na Anfield Roads.
„Największym błędem Kloppa jest sprowadzenie Nuneza. To najbardziej uderzająca plama we wspaniałej historii decyzji trenera Liverpoolu od momentu przyjścia do klubu w październiku 2015 roku.” – napisał Torres.
„Szefowie Liverpoolu przyznają po ocenie dokonanej z trenerami, że zapłacenie 100 mln euro za Urugwajczyka, było nonsensem, gdy weźmie się pod uwagę jego postawę na treningach i w meczach.” – dodał dziennikarz.
Widzew Łódź nie zwalnia tempa. Klub z al. Piłsudskiego, który już tego lata dokonał kilku…
Fot. Screen/ YouTube/ Hellas Verona Channel Paweł Dawidowicz wciąż pozostaje bez klubu po wygaśnięciu kontraktu…
Kibice Legii Warszawa wciąż czekają na kolejne letnie wzmocnienia. Jak informuje Paweł Gołaszewski z Meczyki.pl,…
fot. Paweł Jerzmanowski To może być jeden z najbardziej zaskakujących transferów tego okna. Alireza Jahanbakhsh…
Transfer Milety Rajovicia do Legii Warszawa odbił się szerokim echem w polskich mediach. Napastnik sprowadzony…
Raków Częstochowa wciąż nie rezygnuje z walki o Petera Barátha. 23-letni pomocnik wrócił latem do…