Screen: YouTube/Real Madrid
W niedzielę wieczorem Real Madryt pokonał 2:0 Athletik Bilbao i zwyciężył w Superpucharze Hiszpanii. Po meczu ciepłych słów względem swoich piłkarzy nie szczędził Florentino Perez, prezydent „Królewskich”.
Real Madryt przeszedł przez Superpuchar Hiszpanii w dobrym stylu. „Los Blancos” najpierw po dość wyrównanym meczu wyeliminowali po dogrywce FC Barcelonę, następnie w finale nie dali szans Athletikowi Bilbao, wygrywając 2:0 po bramkach Luki Modricia oraz Karima Benzemy.
Poza nimi kluczowy udział w zdobyciu tego trofeum miał Thibaut Courtois. Belgijski bramkarz popisał się świetną interwencją przy rzucie karnym wykonywanym przez Raula Garcię w końcówce spotkania przeciwko Baskom. Najlepszym zawodnikiem tego starcia wybrano natomiast Modricia.
Po zakończeniu finałowego meczu głos zabrał prezydent „Królewskich”, Florentino Perez. Hiszpan w bardzo pochlebnych słowach wypowiedział się na temat bohaterów finału Superpucharu, szczególnie docenił Lukę Modricia.
Nie chcę się chwalić, ale to dwóch najlepszych piłkarzy na świecie na swoich pozycjach. Można im pozazdrościć formy. Modrić jest godny ponownego zdobycia Złotej Piłki – stwierdził 74-latek.
Real Madryt rozgrywa bardzo dobry sezon. Podopieczni Carlo Ancelottiego poza wygraniem pierwszego pucharu w tym roku nadal przewodzą stawce w lidze hiszpańskiej, mając bardzo dużą przewagę punktową nad rywalami.
Widzew Łódź nie zwalnia tempa. Klub z al. Piłsudskiego, który już tego lata dokonał kilku…
Fot. Screen/ YouTube/ Hellas Verona Channel Paweł Dawidowicz wciąż pozostaje bez klubu po wygaśnięciu kontraktu…
Kibice Legii Warszawa wciąż czekają na kolejne letnie wzmocnienia. Jak informuje Paweł Gołaszewski z Meczyki.pl,…
fot. Paweł Jerzmanowski To może być jeden z najbardziej zaskakujących transferów tego okna. Alireza Jahanbakhsh…
Transfer Milety Rajovicia do Legii Warszawa odbił się szerokim echem w polskich mediach. Napastnik sprowadzony…
Raków Częstochowa wciąż nie rezygnuje z walki o Petera Barátha. 23-letni pomocnik wrócił latem do…