grafika: własna/Krótka Piłka
Ole Gunnar Solskjaer nie pełni już funkcji szkoleniowca „Czerwonych Diabłów”. W związku z tym włodarze klubu poszukują nowego trenera. Jak poinformował Jamie Jackson, dziennikarz „The Guardian”, pojawił się nowy kandydat do przejęcia schedy po Norwegu. Jego doniesienia potwierdził Fabrizio Romano.
Przegrana z Watfordem przelała czarę goryczy. Podopieczni Claudio Ranieriego pokonali aktualnych wicemistrzów Anglii 4:1. Kilkanaście godzin po ostatnim gwizdku arbitra zarząd klubu poinformował o zakończeniu współpracy z Ole Gunnarem Solskjaerem.
Tymczasowym szkoleniowcem został Michael Carrick. 34-krotny reprezentant Anglii poprowadził drużynę we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów. Villarreal przegrał z Manchesterem United 0:2. Bramki zdobyli Cristiano Ronaldo oraz Jadon Sancho.
Według doniesień brytyjskiej prasy w biurach na Old Trafford trwają intensywne narady na temat tego, kto powinien zostać nowym szkoleniowcem „Czerwonych Diabłów”. Jednym z głównych kandydatów ma być Mauricio Pochettino, lecz jego sprowadzenie nie będzie łatwe do zrealizowania. Jest on związany bowiem kontraktem z Paris Saint-Germain.
Z przejęciem Manchesteru United łączy się również Brendana Rodgersa. On jest jednak w identycznej sytuacji co wspomniany Pochettino. W związku z tym zarząd angielskiego klubu ma twardy orzech do zgryzienia.
Jak przekazał Jamie Jackson, pojawił się nowy kandydat na szkoleniowca „Czerwonych Diabłów”. Redaktor „The Guardian” twierdzi, że klub skontaktował się z Ernesto Valverde. Te wieści potwierdził między innymi Fabrizio Romano.
Włoski dziennikarz w swoim wpisie podkreślił, że były trener FC Barcelony jest dla przedstawicieli Manchesteru United opcją tymczasową. Oni wciąż bowiem chcą zakontraktować jednego z wcześniej wspomnianych trenerów. W trakcie sezonu może to być jednak niemożliwe, dlatego klub rozważa zatrudnienie szkoleniowca, który poprowadziłby zespół w najbliższych miesiącach.
Lech Poznań znów zawiódł oczekiwania swoich kibiców. W spotkaniu z Motorem Lublin zespół Nielsa Frederiksena…
Z perspektywy Zagłębia Lubin trudno dziś nie żałować jednej zimowej decyzji. Ousmane Sow, który błyszczy…
Władze FC Barcelony coraz uważniej analizują sytuację Roberta Lewandowskiego, którego przyszłość na Camp Nou zaczyna…
Gonçalo Feio po kilku miesiącach od rozstania z Legią Warszawa znów pracuje w polskiej Ekstraklasie.…
Fot. Paweł Jerzmanowski Leonardo Rocha błyszczy w barwach Zagłębia Lubin, ale nie wszyscy uważają, że…
Fot. Paweł Jerzmanowski Jakub Moder od kilku miesięcy walczy z problemem zdrowotnym, który okazał się…