Włochy

Zaniolo odpowiedział na zaczepki kibiców. Obsceniczne zachowanie

Lazio wygrało w niedzielę w derbach z AS Romą (3-2) po zaciętym meczu. Emocji nie brakowało przez całe spotkanie, a kibice skutecznie podgrzewali atmosferę. Po zakończonej rywalizacji ciśnienia nie wytrzymał Nicolo Zaniolo, który posłał w stronę sympatyków gospodarzy wymowny gest.

Gole Milinkovicia-Savicia, Pedro oraz Andersona wystarczyły Lazio do pokonania lokalnych rywali. Dla Romy bramki strzelali z kolei Ibanez i Veretout. Kilka minut w końcówce zaliczył także Nicola Zalewski.

Spotkanie opiewało w wiele emocji, które udzielały się piłkarzom i kibicom. Jedną z ofiar kibicowskich zagrywek padł Nicolo Zaniolo, który słyszał liczne obelgi w swoim kierunku z trybun. Gdy w 77. minucie 22-latek opuszczał murawę i kierował się do szatni, rzucił w stronę kibiców wymowne spojrzenie. Następnie… złapał się za krocze.