Wedlu doniesień Daily Mail Liverpool ma w planach dokonać spektakularnego transferu. Na Anfield może trafić jeden z najbardziej utalentowanych pomocników na świecie. 
Jude Bellingham – bo o nim mowa jest jedną z największych gwiazd angielskiego młodego pokolenia. Pomocnik na co dzień występuje w barwach Borussi Dortmund, do której przeniósł się z Birmingham City za 23 miliony euro. 
Jak dotąd w klubie z Zagłębia Ruhry wystąpił w 51 spotkaniach, strzelając przy tym 5 goli i notując 7 asyst. Zarówno występy w Anglii jak i w Niemczech sprawiły, że znalazł się w notatnikach skautów z całego świata. Jednak wszystko wskazuje na to, że najbliżej sprowadzeni 18-latka jest Liverpool, który musi uzupełnić lukę po odejściu Georginio Wijnalduma.
Jak donosi Daily Mail Bellingham znajduje się na szczycie listy życzeń Jurgena Kloppa, który jest pod wrażeniem jego umiejętności. Jednak taki transfer byłby ogromnym obciążeniem klubowej kasy, ponieważ dziś pomocnik jest warty około 80 milionów funtów. Jeśli doszłoby do tak drogiego ruchu, to nastolatek podbiłby dotychczasowy rekord klubu. 
Na przeszkodzie może stanąć nie tylko ogromna konkurencja, ale również podejście zawodnika BVB do powrotu do Anglii. Bellingham nie jest podobno przekonany, że taki ruch pomoże mu w dalszym rozwoju.
Legia Warszawa wciąż pozostaje bez trenera po odejściu Edwarda Iordănescu. Klub z Łazienkowskiej nie był…
Lech Poznań znów zawodzi w Ekstraklasie. Tym razem tylko zremisował z Motorem Lublin, co jeszcze…
Benjamin Mendy miał rozegrać swój pierwszy mecz w sezonie w trzecioligowych rezerwach Pogoni Szczecin przeciwko…
Sędzia Paweł Raczkowski nie pojawił się przed kamerami Canal+ po zakończonym spotkaniu Jagiellonii Białystok z…
Chelsea znów szykuje się do działania na rynku transferowym i tym razem może mocno namieszać…
fot. Paweł Jerzmanowski Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Edward Iordănescu może szybko znaleźć…