Wideo

Puchacz zadebiutował i zanotował asystę! Świetna akcja polskiego obrońcy [WIDEO]

Tymoteusz Puchacz zadebiutował dziś w oficjalnym meczu w barwach Unionu Berlin. Były piłkarz Lecha Poznań otrzymał od trenera szansę gry w pierwszym składzie zespołu ze stolicy Niemiec w meczu przeciwko KuPS w ramach el. Ligi Konferencji. Reprezentant Polski bardzo dobrze rozpoczął spotkanie, ponieważ w siódmej minucie zanotował asystę przy bramce otwierającej wynik rywalizacji. Wówczas jego podanie wykorzystał Taiwo Awoniyi, który skierował futbolówkę do siatki fińskiego zespołu.

W pierwszej połowie goście zdobyli trzy bramki. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Awoniyi, a także trafienie zanotował Max Kruse. Do przerwy KuPS 0:3 Union Berlin.

W doliczonym czasie gry drugiej połowy wynik pierwszego spotkania ustalił Andreas Voglsammer. KuPS 0:4 Union Berlin.

Dziennikarz portalu "Krótka Piłka". Pasjonat włoskiego Calcio oraz Bundesligi. Miłośnik siatkówki i piłki ręcznej. Kibic, którego błękitne serce bije w zachodniej części Londynu.