Niższe ligi

Patryk Małecki w nowym klubie! Zagra na trzecim poziomie rozgrywek

Fot. Paweł Jerzmanowski

Patryk Małecki oficjalnie zmienił klub. Były reprezentant Polski, który ostatnie dwa sezony spędził w Zagłębiu Sosnowiec, podpisał kontrakt ze Stalą Rzeszów. Rzeszowski klub w nadchodzącym sezonie będzie występował w II lidze (trzeci poziom rozgrywek).

Na 61 meczach stanął licznik występów Patryka Małeckiego w Zagłębiu Sosnowiec. Były reprezentant Polski oficjalnie odszedł z klubu, którego barwy reprezentował przez dwa ostatnie lata. 32-latka w najbliższym sezonie zobaczymy w Stali Rzeszów.

Patryk ma bardzo duże doświadczenie z gry w wyższych ligach, w europejskich pucharach oraz w reprezentacji Polski. Po nim widać, że w każdym meczu oddaje za swoją drużynę serce i nie inaczej będzie w Stali. Tego typu zawodników potrzebujemy, by z jakością, przekonaniem i zaangażowaniem stanowili o sile zespołu w kluczowych momentach całego sezonu – przyznał po transferze Jarosław Fojut, dyrektor sportowy Stali (źródło wypowiedzi: Meczyki.pl).

Klub z Rzeszowa obecnie występuje w II lidze. W jej ubiegłym sezonie zajął 10. miejsce, ale w nadchodzących rozgrywkach, m.in. dzięki pomocy Małeckiego, ma już walczyć o awans.

Przeczytaj także:

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.