Liga Mistrzów

Skandaliczne słowa Mbappe do Alby. Kamery wszystko nagrały [WIDEO]

Fot. Screen // Twitter / @Ultra_Suristic / Movistar

Kylian Mbappe był niekwestionowanym bohaterem wtorkowego spotkania PSG z FC Barceloną. Młody Francuz strzelił hat-tricka, a jego zespół wygrał 4:1, praktycznie zapewniając sobie awans do ćwierćfinału już po pierwszym meczu. Jak się jednak okazuje, nie wszystko w występie 22-latka było idealne.

Rysą na niemal perfekcyjnym występie Mbappe jest spięcie z Jordim Albą. Po jednym z fauli obydwaj zawodnicy zaczęli słowne przepychanki. Alba stanął bowiem w obronie Sergino Desta, do którego pretensje o zbyt ostre zagranie miał właśnie Mbappe. – Przecież cię przeprosił. Jesteś arogancki – miał powiedzieć Alba do Mbappe.

Skandaliczne słowa Mbappe do Alby. Kamery wszystko nagrały [WIDEO]

O ile słowa Alby były, mówiąc kolokwialnie – ugodowe, o tyle odpowiedź Mbappe już nie. Kamery stacji Movistar+ idealnie nagrały moment sprzeczki, a eksperci od czytania z ruchu warg ocenili, co powiedział gracz PSG. Ich zdaniem powiedział on: „Zabiję cię na ulicy”.

Po chwili do dyskusji włączyl się także Gerard Pique. – Kogo zamierasz zabić? – zapytał.

W przeszłości redaktor naczelny nieistniejącego już portalu PolskaPilka24.Net. W latach 2017-2020 dziennikarz Sport.pl. Obecnie owner-operator i dziennikarz portalu Krótka Piłka. Zakochany w piłce, pasjonujący się social mediami. Tu głównie o Ekstraklasie, reprezentacji Polski i Polakach grających w ligach zagranicznych.