Inne ligi

Rzut karny w ciemności! Awaria prądu w najgorszym momencie

Pierwsza liga maltańska zazwyczaj nie przyciąga zbyt wielu fanów swoimi najważniejszymi spotkaniami, ale to może się zmienić po tym filmiku, który obiegł internet.

Mecz pomiędzy St. Andrews FC oraz Marsą FC został przerwany w dość nietypowych okolicznościach. Po godzinie gry wydawało się, że goście spokojnie zwyciężą. Szczególnie gdy okazało się, że będą oni wykonywać rzut karny, który mógł ustalić rezultat na 3:0.

Gdy zawodnik Marsy podbiegał, aby uderzyć piłkę w stronę bramki rywali, światła na całym stadionie zgasły. Przerwa w dostawie prądu dotknęła część Malty. Spotkanie Marsy i St. Andrews zostało przerwane przez sędziego meczu.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek, gra zostanie wznowiona w późniejszym terminie od 62 minuty. Marsa będzie to ważne zwycięstwo, ponieważ obecnie zajmuje drugie miejsce i ma tylko trzy punkty straty do lidera pierwszej ligi, Pembroke.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713