Primera Division

Leo Messi oddał hołd Maradonie! Wzruszające chwile na Camp Nou

Cały świat poruszyła informacja o śmierci Diego Maradony, który w środę doznał zawału serca. Leo Messi oddał mu hołd po zdobytym golu w starciu z Osasuną.

W jedenastej kolejce La Ligi, FC Barcelona podejmowała u siebie Osasune. “Katalończycy” przez cały mecz dominowali i w rezultacie wygrali 4:0. W pierwszej połowie do bramki trafiał Bratihwaite i Griezmann, a po przerwie widzieliśmy prawdziwy pokaz gry Barcelony.

Blaugarna w drugiej odsłonie meczu zdobyła dwa gole i Ousmane Dembele trafił raz do siatki ze spalonego. Trzecią bramkę trafił Coutinho po asyście Griezmanna. ZOBACZ TEŻ:

Ostatni gol tego meczu należał do Leo Messiego. Argentyńczyk popisał się niesamowitym golem z dystansu i ustalił wynik meczu. Messi zaraz po zdobytej bramce oddał hołd zmarłemu Diego Maradonie.

Redaktor w krotkapilka.com.pl i sport247. Wcześniej Ekstraklasa&1liga. Interesuje się największymi ligami w Europie i naszą Ekstraklasą.