Ligi zagraniczne

Hołd piłkarzy Juventusu dla Diego Maradony! Przestali grać

Piłkarze Juventusu i Benevento przerwali grę, by oddać hołd Diego Maradonie w 10. minucie ich meczu w Serie A. Minuta przerwania spotkania nie była przypadkowa

Diego Armando Maradona zmarł 25 listopada w wieku 60 lat w swoim domu w Argentynie. Legendarny zawodnik został pochowany na cmentarzu Jardin de Paz na obrzeżach Buenos Aires w czwartek wieczorem.

Na cześć tego wspaniałego gracza, wszystkie mecze na najwyższym poziomie rozgrywkowym we Włoszech w ten weekend rozpoczęły się minutą ciszy, a gracze nosili czarne opaski. Jeszcze większy gest wykonali gracze Juventusu i Benevento, którzy zatrzymali się w 10. minucie, aby uhonorować byłego gracza Napoli.

Podczas meczu, który zakończył się wynikiem 1: 1, Gaetano Letizia z Benevento, pochodzący z Neapolu, strzelił bramkę wyrównującą i postanowił świętować ją wskazując w niebo, co było kolejnym odwołaniem do zmarłego

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713