Premier League

Odpowiedź Mourinho na krytykę Kloppa dotyczącą terminarza: „Tak to działa!”

fot. Google/Oznaczone do ponownego wykorzystania

Nie po raz pierwszy trener Liverpoolu Jurgen Klopp w zeszłym tygodniu narzekał na już napięty grafik w angielskiej Premier League, co jest tym bardziej stresujące dla klubów biorących udział w europejskich pucharach. Jednak jego portugalski kolega po fachu José Mourinho radzi mu, aby nie marnował na to czasu.

Szkoleniowiec Tottenhamu uważa, że walkę z federacją można porównać do tej z wiatrakami. Długoletni staż w Premier League go tylko w tym utwierdz

– Klopp przyjechał tu w 2015 roku, ja w 2004 roku. Więc to, co wiedział od 2015 roku, mam z tym doświadczenie od 2004 roku. I nic się nie zmienia. Musimy się dostosować. To nic nowego! – stwierdził Jose Mourinho.

– Miałeś szczęście złapać wtorek jako dzień meczowy w tym tygodniu. To nic nowego. To zdarza się cały czas. Wiemy, odkąd przenieśliśmy się do Ligi Europy – podsumował wypowiedź Portugalczyk

Trener Tottenhamu przygotowuje się obecnie ze swoim zespołem do meczu Ligi Europy przeciwko bułgarskiemu Ludogorcowi. Kilka dni później musi uporać się z faktem, że kolejna przeciwniczka w Premier League, Chelsea, będzie miała dwa pełne dni odpoczynku więcej niż jej rywale.

To dość zabawne, że to właśnie Mourinho namawia do wewnętrznego spokoju. Przecież to on wielokrotnie wybuchał krytykując wszystkich dookoła zaczynając od sędziów, a kończąc na dziennikarzach, ale kto wie może upływ czasu sprawił, że to nie jest już ten “The Special One” jakiego znamy.

Fanatyk ligi angielskiej oraz najlepszej ligi świata czyli polskiej A-klasy ;) Twitter: @Jakub10920713

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *