Sport 247

Ogromna gaża Marcina Najmana za udział w FAME MMA. Wiemy ile mógłby zarobić

Marcin Najman został zdyskwalifikowany z ostatniej walki z “Don Kasjo” za złamanie zasad walki. 41-latek mógł otrzymać ogromne pieniądze.

Podczas walki na sobotniej gali FAME MMA, Marcin Najman zaatakował w nieprzepisowy sposób “Don Kasjo”, co zakończyło się dyskwalifikacją pierwszego z panów. Pomimo protestów, walka zakończyła się zwycięstwem Kasjusza Życińskiego oraz przepychanką w oktagonie.

Takie zachowanie Najmana wywołało ogromną falę krytyki pod jego adresem. Włodarze konfederacji FAME MMA również odnieśli się do całej sytuacji w wydanym w poniedziałek oświadczeniu, którym poinformowali, że cała kwota należna Marcinowi Najmanowi zostanie przekazana do Polskiego Związku MMA.

“Znaczna część sumy wpłynie na konto “Don Kasjo”, reszta trafi do Polskiego Związku MMA, by wesprzeć młodych i utalentowanych amatorów sztuk walk.”

O jakiej kwocie mowa? Dziś “Super Express” opublikował informację odnośnie kwoty, jaką za walkę miał otrzymać Marcin Najman. Dziennik pisze o 100 tys. złotych za walkę. Jest to ogromna kwota, o wiele większa niż niektórzy przypuszczali.

Wobec decyzji władz FAME MMA Marcin Najman ma złożyć sprawę do sądu, bowiem nie zgadza się z decyzją władz, twierdząc, że kontrakt, który z nimi podpisał, wygasł w dniu walki i nie można go rozwiązać.

Redaktor portalu "Krótka Piłka". Wierny obserwator La Liga i Premier League oraz kibic polskich zespołów w europejskich pucharach.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *