MMA

Absurdalne tłumaczenia Najmana po walce. Zwalił winę na “Don Kasjo”!

Pojedynek Marcina Najmana z “Don Kasjo” został przerwany przez nieprzepisowe zachowanie tego pierwszego. Po dyskwalifikacji było ostro i padło dużo nieprzyjemnych słów ze strony Kasjusza Życińskiego. Tymczasem wypowiedzieć postanowił się również przegrany.

Pojedynek Najmana z “Don Kasjo” był jednym z najbardziej wyczekiwanych. Walka miała odbyć się na bokserskich zasadach, co wyraźnie nie przypasowało Najmanowi. Najpierw przewrócił on Życińskiego, by później go kopnąć, co spowodowało dyskwalifikację. Teraz Najman postanowił się obronić.

Ja chciałem wam tylko pokazać prosty test, że jeżeli wszyscy by się zgodzili to ja w 10 sekund, gdybyśmy ruszyli na siebie, miałbym go albo w dosiadzie albo w bocznej albo w gardzie. Pokazałbym wam, że ten człowiek naprawdę niewiele potrafi. – powiedział Najman odnośnie walki w stylu MMA, na którą nie zgodził się “Don Kasjo”.

Później Najman opowiedział o tym, że “Don Kasjo” został potraktowany jak największa żenada. Zasugerował również, że jego rywal jest głupi.

On wygaduje takie bzdury, gada takie głupoty, no że ci ochroniarze potraktowali go jak zwykłego szmatł*wca, sponiewierali, zdusili. Potraktowali jak żenadę, jak największą żenadę no i temu się w sumie dziwić nie można – opowiedział o zachowaniu ochroniarzy w stosunku do jego rywala po walce.

Poziom jego intelektu jest wprost proporcjonalny do jego odwagi. (…) Stałem dosłownie półtora metra od niego, zaczął znowu wgadywać bzdury, więc odwróciłem się do niego i mówię: no to chodź! No i co zrobił Don Kasjo? Dalej wygadywał bzdury – właśnie tyle Najman miał na swoją obronę.

Z wypowiedzi Najmana można wywnioskować, że winny całej sytuacji jest “Don Kasjo”, który nie chciał zgodzić się na walkę w stylu MMA. Później Najmanowi nie spodobały się jego słowa, przed którymi usilnie próbuje się bronić. Prawda jest jednak taka, że dopuścił się niesportowego zachowania i słusznie przegrał.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *