Skoki Narciarskie

Stoch zaimponował poczuciem humoru. Mistrzowska reakcja na obniżenie nagrody

fot. Screen YouTube/Skaczemy.pl

Kamil Stoch na swoim koncie na Instagramie w mistrzowski sposób skomentował decyzję organizatorów “Raw Air” o obniżeniu nagrody za zwycięstwo w tym turnieju.

Kamil Stoch w znakomitym stylu rozpoczął rywalizacje w sezonie 2020/2021. Polak wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego w Wiśle.

Po zakończeniu piątkowych zmagań na polskiego skoczka czekała mała niespodzianka. Stoch po wielu miesiącach w końcu otrzymał trofeum w postaci “talerza” za wygraną w cyklu “Raw Air”.

Norweski turniej został przedwcześnie zakończony z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Kamilowi Stochowi został jednak przyznany triumf, lecz o blisko połowę obniżono jego nagrodę pieniężną za zwycięstwo w cyklu.

Jeden z kibiców zapytał Polaka o tę sytuację w komentarzu pod jego postem na Instagramie. 33-latek odpisał ” Dobrze, że talerza na pół nie przecięli.”, czym wyraźnie zakpił z decyzji organizatorów turnieju.

Inauguracyjny weekend Pucharu Świata w Wiśle powoli nabiera rozpędu. Już dzisiaj o 16.00 polscy skoczkowie powalczą w konkursie drużynowym, a w niedzielę o tej samej porze zmierzą się w konkursie indywidualnym.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *