Ligue 1

Neymar podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. Ma ogromne wymagania finansowe

grafika: własna/Krótka Piłka

Zdaniem”footmercato.net” Neymar podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. Brazylijczyk chce kontynuować swoją karierę w PSG.

Zdaniem francuskiego portalu reprezentant Brazylii czuje się bardzo dobrze w Paryżu i chce przedłużyć wygasającą umowę. Aktualny kontrakt Neymara z PSG wygaśnie w czerwcu 2022 roku.

Neymar jest zdecydowany, aby przedłużyć kontrakt, ale jedynie na takich samych warunkach finansowych, co obecnie. Brazylijczyk inkasuje 36 milionów euro za sezon i nie ma zamiaru zgadzać się na obniżkę pensji.

Oczywiście w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego ogromne wynagrodzenie Neymara jest dużym problemem dla paryżan, lecz władze klubu chcą zrobić wszystko, aby ich gwiazda została w drużynie.

Mistrzowie Francji nie przedstawili jeszcze Neymarowi żadnej oferty przedłużenia kontraktu, ale wiele wskazuje na to, że negocjacje z Brazylijczykiem wkrótce się rozpoczną.

Neymar gra w PSG od sierpnia 2017 roku. Od tamtej pory zagrał w barwach paryżan w 91 meczach, w których zdobył 72 bramki i zanotował 45 asyst.

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *